אטרקציות באזור שדה אליעזר

זוגות ומשפחות רבות מעדיפות לבלות את החופשות שלהם דווקא בצימרים הנמצאים בשדה אליעזר ובקרבתו. זאת בשל הנופים המיוחדים שיש באזור, בגלל האוויר הצח והאטרקציות המעניינות. בשונה מצימרים אחרים, בשדה אליעזר יש המון אטרקציות שאפשר לבקר בהם לבד ויחד עם כל המשפחה. במאמר זה נדבר על 4 אטרקציות מובילות הנמצאות באזור מושב שדה אליעזר.

 

הר גרשום – להגיע לאזור שדה אליעזר ולא לעשות את הטיול להר גרשום זה ממש פשע. כך שאם עדיין לא יצא לכם לעשות את המסלול, אנו ממליצים עליו בחום. מדובר על הסוף של שביל ישראל המפורסם. ההתחלה של המסלול נמצאת בתוך מושב שדה אליעזר, משם אתם ממשיכים להר גרשום שממנו יש תצפית מדהימה על האזור של עמק החולה ורמת הגולן.

 

נחל אביב – אחד הנחלים היפים שיש בארץ. כחלק מהמסלול, אתם תראו מערות, שזוהי חוויה בפני עצמה ומתוך מערת אביב, ניתן לצפות בנחל אביב. אם אתם חובבי צילום, המקום יהיה מעולה עבורכם כי נופים כאלו לא תמצאו באף מקום אחר.

 

נחל קדש – הנחל כה מדהים ביופיו עד שהוחלט שגם הוא יהיה חלק משביל ישראל. כי יופי כזה – חבל לפספס. מסלול זה מתאים יותר לאנשים שאוהבים אתגר, מדובר על דרך לא קלה הכוללת טיפוס על סולמות, עליות וירידות. עם זאת, המסלול שווה כל רגע ואם אתם לא מפחדים מאתגרים, אנחנו ממליצים להתרשם מהנופים של נחל קדש ולעשות את המסלול לבד או יחד עם המשפחה.

 

טיול ג'יפים – אנשים רבים מגיעים לצפון רק בשביל צימרים וטיולי ג'יפים. אין ספק כי טיול ג'יפים הוא חלק בלתי נפרד מהחוויה. ניתן לשלב נסיעה בג'יפים יחד עם שאר האטרקציות שציינו מעלה. לדוגמה, ניתן לנסוע לנקודות תצפית שונות ולנחלים. זכרו, כי יש מספר חברות אשר מציעות שירות של נסיעה בג'יפים, לכן, מומלץ לעשות השוואת מחירים ולברר את המסלולים לפני סגירת העסקה.