הגיעו אלינו

 

הזמנתם צימר באזור שדה אליעזר? רוצים לעשות טיול ג'יפים ולצפות בנחלים? סתם לקפוץ לביקור? לא משנה מה הסיבה שבגללה הנכם מגיעים ליישוב ואיך אתם עושים זאת (תחבורה ציבורית או רכב פרטי) במאמר זה נסביר לכם על כל דרכי ההגעה האפשריים.

 

תחבורה ציבורית

אזור המרכז – אם אתם מגיעים בתחבורה ציבורית ליישוב שדה אליעזר מאזור המרכז, האפשרות הנוחה ביותר היא לקחת רכבת ישירה עד לנהריה, לרדת בתחנת עכו ומשם לעלות על קו אוטובוס מספר 500 (תחנת האוטובוס נמצאת ממול לתחנת הרכבת). האוטובוס עוצר בתחנת מעלה היסוד (כשעה נסיעה) משם ניתן להגיע ברגל עד למושב שדה אליעזר (כ10 דקות הליכה).

אם מסיבה כזו או אחרת אינכם רוצים לנסוע ברכבת, ניתן לעלות על קו 91 העוצר ליד רכבת השלום, לרדת במכללת לוינסקי ולעלות על קו 845 המגיע ישירות עד ליסוד המעלה (נסיעה של כשעתיים וחצי). אם אתם קרובים לקניון עזריאלי, ניתן לקחת קו 845 ישירות משם.

 

דרום – אם החלטתם להגיע בתחבורה ציבורית מאזור הדרום, עומדות בפניכם מספר אפשרויות. לקחת רכבת או אוטובוס. הכל תלוי, כמובן, מאיזו עיר הנכם מגיעים. בין אם זה באר שבע, ירוחם, ערד, קרית גת או כל עיר אחרת, תצטרכו לקחת אוטובוס עד לתחנת רכבת הקרובה ומשם ההוראות הנן זהות לאלו, עבור המגיעים מאזור המרכז. עליכם לקחת רכבת המגיעה עד לנהריה, לרדת בתחנת עכו ומשם לעלות על קו אוטובוס 500. האוטובוס עוצר ביישוב יסוד המעלה, משם יש לעשות הליכה קצרה עד למושב שדה אליעזר.

 

צפון – אם אתם מגיעים מאזור קרית שמונה, אפשר לקחת קו 500, 505, 541 או 542 עד יסוד המעלה ומשם להמשיך ברגל למושב שדה אליעזר.

 

למגיעים ברכב פרטי

הנסיעה ברכב הינה פשוטה מאוד – יש לנסוע בכביש 90. אם אתם מגיעים מכוון הדרום, יש לפנות שמאלה אל מסעדת מיטשס ומשם להמשיך ישר עד הכיכר. למגיעים מאזור הצפון, יש לפנות ימינה.