עסקים בשדה אליעזר

מושב שדה אליעזר הוא המקום אליו מגיעים עשרות תיירים חדשים מדי יום. עקב כך, המקום מלא בעסקים רווחיים שנותנים שירות גם לתיירים וגם לתושבי האזור. במאמר זה נציין 5 עסקים פופולריים ביישוב שדה אליעזר ובקרבתו.

 

מיטשס – מסעדה בשרית כה טעימה שלא רק תושבי שדה אליעזר נוטים להזמין בה מקומות מדי שבוע, אלא גם תושבים של המושבים הסמוכים, יסוד המעלה, איילת השחר ועוד. כאן ניתן לאכול ארוחת צהריים וערב לבד או עם חברים ומשפחה. התפריט כולל מבחר בשרים גדול במיוחד, המבורגרים, תוספות בצד ודגים. יש גם מנות צמחוניות.

 

קמריקה – לא, זו לא שגיאת כתיב, החברה נקראת קמריקה והיא מתמחה בתחום הקרמיקה. העסק מספק שירות של ייבוא קרמיקה, חיפוי קירות, ריצוף פנים, מכירה של אסלות, כיורים וברזים. אז אם אתם צריכים לרכוש ברז חדש או לעשות ריצוף בתוך הבית או העסק, קמריקה היא הכתובת.

 

אילן הכל לחקלאי ולגן – כמו שאתם מבינים מהשם של העסק, מדובר על משתלה הנמצאת בתוך יישוב שדה אליעזר (לא רחוק מהמזכירות של המושב). כאן ניתן לרכוש צמחים, אבנים, כדים, ספסלים, עצים או בקיצור, כל דבר שצריך לגן.

 

רוז בגליל – פיצרייה הנמצאת בשדה אליעזר ויש סניף נוסף ביסוד המעלה. המקום מספק משלוחים עד הבית, אך ניתן להגיע ולאכול גם במסעדה עצמה. התפריט כולל בעיקר פיצות מכל סוג ופסטות. אז אם אתם חובבי אוכל איטלקי, הנכם מוזמנים לבקר בפיצרייה רוז בגליל.

 

מרפאת שיניים – בואו נודע בזה, השמירה על בריאות השיניים וחלל הפה היא לא תמיד קלה ולפעמים, חלקנו שוכחים לנקות בין השיניים עם חוט דנטלי או לצחצח פעמיים ביום, כפי שהסבירו לנו הרופאים. עם זאת, במידה ונתקלנו במצב לא נעים של כאבי שיניים, יש את דוקטור פחראלדין המפורסם שישמח לעזור לנו. המרפאה נמצאת בתוך מושב שדה אליעזר. כך שאם אתם צריכים לעשות טיפול שיניים, להתקין שתלים או לעשות הלבנה, צרו קשר עם דוקטור פחראלדין.

 

לסיכום,

באזור זה ישנם עוד עסקים רבים וזהו רק חלק קטן מתוך כל העסקים הנמצאים במושב שדה אליעזר והסביבה.